761.3734
Інформація про підприємство Інформація про продукцію, що випускається Де придбати продукцію 'Техавто' Підтримка Контактна інформація Перейти на російську версію
Електронний комутатор 761.3734

Комутатор електронний 761.3734 виробництва підприємства "Техавто" призначений для роботи в безконтактних системах запалювання автомобілів ВАЗ-2108, ВАЗ-2109, "Ока" та інших, в тому числі іноземного виробництва, оснащених аналогічними системами запалення з датчиком на ефекті Холла.

Комутатор типу 761.3734 виготовляється з використанням сучасної технології. У виробі застосовуються комплектуючі компоненти провідних зарубіжних виробників.

Завдяки збалансованим параметрам комутатора, підвищена економічність двигуна, а також полегшений його запуск навіть при низькій якості палива.

Згідно з вимогами до систем запалювання, комутатори 761.3734 забезпечують захист датчика Холла від перенапруги шляхом стабілізації напруги живлення, що подається на датчик (багато комутаторів даного класу не забезпечують захист датчиків Холла, що призводить до регулярного виходу з ладу датчиків навіть при їх високій якості. виключити ймовірність відмови датчика можна тільки застосуванням комутаторів, що відповідають загальним вимогам до систем запалювання).

Має підвищений робочий температурний діапазон. Надійність і відповідність технічним умовам гарантується при температурі радіатора комутатора до 115 ° С. Цей виріб має осцилограми струмів і напруг дещо відмінні від традиційних, в процесі експлуатації має нагрів радіатора на низькій частоті обертів колінчастого вала двигуна, що передбачено. Не допускається коротке замикання ланцюга живлення датчика (контакт 5) на ланцюг 0 В.

Комутатор сконструйований для роботи з однопровідною схемою, в якій з корпусом автомобіля з'єднаний негативний вивід джерела струму.

Комутатор встановлюється на передбачене для нього місце в автомобілі за допомогою штатних кріпильних деталей і штатного роз'єму, при цьому необхідно забезпечити надійний контакт між підставкою комутатора і корпусом автомобіля.

Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців з дати введення в експлуатацію або з дня продажу в роздрібній торговельній мережі.

 Діапазон робочих температур, °С -40 .. +100
 Номінальна напруга живлення, В 12,0
 Допустимі межі напруги живлення, В 6,0 .. 18,0
 Діапазон безперебійного іскроутворення, об/хв. колінчатого вала 4-тактного 4-циліндрового двигуна 20 .. 7000
 Ток комутації, А 7,5 ± 0,3
 Час безіскрової відсічки колекторного току, с 1 .. 2
 Максимально допустимий вплив підвищеної напруги живлення часом до 5 хвилин при частоті іскроутворення більше 200 Гц (6000 об/хв. колінчатого валу 4-тактного 4-циліндрового двигуна), В 25,0
 Максимально допустимі імпульсні перенапруги позитивної і негативної полярності, В 200,0

Габаритне креслення електронного комутатора 761.3734
Схема включення електронного комутатора 761.3734
Файл з описом електронного комутатора 761.3734
auto@t.ua